Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Клубове по бокс в София и България...

Напишете отговор    Zobim.NET Форуми » Спортове Предишната тема
Следващата тема
Клубове по бокс в София и България...
Автор Съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

Местожителство: София

Мнение Клубове по бокс в София и България... Отговорете с цитат
Кои са най-добрите клубове по бокс в София и България, без значение държавни или частни. Аз лично години съм тренирал в софийския клуб Файт, имам места по състезания с тях и наистина мога да кажа, че са добри треньорите, това са Роман Цветков, бивш невероятен състезател по бокс и кикбокс, уникален талант и небезизвестният Палми Ранчев, който е бил и треньор на националния отбор. И какво е мнението Ви като цяло за бокса у нас?

Вто Окт 31, 2006 8:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
proffit

Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ако може и някакви координати на клубовете в София Smile
Пон Юни 18, 2007 2:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Sixskyes

Мнение Отговорете с цитат
Мисля ,че бокса в България се развива доста добре поне по мои наблюдения наскоро гледах и в Шоуто на Слави 1 момче В.Делаклиев мисля ,че се казваше световен шампион в категория до 54 кг. .Лично аз тренирам от година в клуб "Winner" като не мисля ,че съм достатъчно навътре в самия спорт за да коментирам кой знае колко повече бих казъл само ,че съм много доволен от треньорите Razz
Сря Дек 16, 2009 8:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    Zobim.NET Форуми » Спортове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети