Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Бокс/Бойни изкуства, защо?

Напишете отговор    Zobim.NET Форуми » Спортове Предишната тема
Следващата тема
Бокс/Бойни изкуства, защо?
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

Мнение Бокс/Бойни изкуства, защо? Отговорете с цитат
Тъй като се събраха няколко човека вече, занимаващи се с бокс бих искал да попитам защо избрахте този спорт. Повечето хора се захващат с бойните изкуства за самозащита и самочувствие, но вярвайте ми в действителност има още много неща. Аз лично не мога без съревнованието, но не отборното ами 1:1 аз на 100% и отсрещната страна, по-силният, по-ловкият, по-умният печели, мен това ме влече към бокса... Laughing
Чет Ное 16, 2006 12:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Seeker

Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Ами първо за самозащита и второ, заради няколко филма и по-точно заради Cinderella Man.

Пет Ное 17, 2006 10:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

Местожителство: София

Да, въпросният филм е много силен и като заговорихме за филми аз да кажа, че винаги преди състезания съм се надъхвал с класиката Rocky, защото е добър филм това. Последните години гледах и Million Dollar Baby историята на една жена боксьорка, която започва от нищо и на върха на кариерата си претърпява злополука в един боксов мач и остава абсолютно парализирана, най-накрая треньорът и по нейно желание я убива за да и спре мъките. Много тежък филм, но хубав, препоръчвам го на тези, които не са го гледали...

Съб Ное 18, 2006 8:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
TYPER_SECURITY

аз избрах бокса защото ме кефи. Smile вчера си зимах 8медал SmileSmile тряяя почерпа : Razz
Нед Сеп 09, 2007 10:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

Къде тренираш и на какви килограми и възраст играеш?

Пон Сеп 10, 2007 6:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
stefanmch

Местожителство: Гоце Делчев

аз тренирам карате киокушин гледах наколко филма записах се и ми хареса сега веще 3та а почти четвърта година тренирам и много ми харесва
Нед Окт 21, 2007 9:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sixskyes

Аз тренирам бокс от 1 година като нямам никакви медали нито съм ходил по състезания Laughing Laughing Sad Very Happy
Вто Дек 08, 2009 11:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

А къде тренираш?

Сря Дек 09, 2009 6:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Sixskyes

Ходя в 1 зала при фитнеса на ЦСКА води се клуб Winner обаче всички му викат ЦСКА ... Smile повечето де Laughing
Сря Дек 09, 2009 7:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

При Венци?

Сря Дек 09, 2009 9:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Sixskyes

Даам Smile и Галя
Чет Дек 10, 2009 12:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

По кое време са сега тренировките там и доволен ли си ти от тях, те са големи пичове, но все пак като нов човек, който е отишъл там какви са отзивите ти?

Съб Дек 12, 2009 11:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Sixskyes

Ми нов нов колко да съм нов вече година като броим малко спирането при празници и други инцидентни спирания (лятото бях спрял ,защото ходех на работа) . Иначе отзивите ми са доста добри да големи пичове са отначало си мислех ,че няма да ми хареса толкова тази зала ,защото има всякъкав вид трениращи от начинаещи до професионалисти и ми се струваше ,че е по-скоро за разпускане... Но с времето това се промени ,честно казано ми харесват там тренировките Венци обръща внимание абсолютно на всички обаче аз ходя само 2 дена в седмицата вечер четвъртък и вторник и нямам кой знае какъв прогрес Laughing а сега и съм решил да кача малко маса и наблягам на фитнеса повече Smile иначе с 2 думи съм доста доволен Smile Razz .Въпреки ,че исках да се състезавам май съм малко стар за това или поне почнах от много късно да тренирам Very Happy Smile ..
Тренировките са 20:00 в Четвъртък и Вторник и 10:00 в Сряда , Понеделник и Петък до колкото знам Smile
Съб Дек 12, 2009 1:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    Zobim.NET Форуми » Спортове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети