Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Кой е Вашият спорт?
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Напишете отговор    4Fitness Форуми » Спортове Предишната тема
Следващата тема
Кой е Вашият спорт?
Автор Съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

Местожителство: София

Мнение Кой е Вашият спорт? Отговорете с цитат
Очаквам да пишете в тази категория кой е Вашият спорт, с който се занимавате или който Ви е любим
Пон Сеп 18, 2006 8:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Troy^Stallion
Site Admin

Мнение Отговорете с цитат
Ето като за начало ще кажа за мен. Аз съм се занимавал доста време с фитнес по сериозно, интересувах се от силови спортове, силов трибой, многобой, канадска борба, после така се стекоха обстоятелствата, че започнах да тренирам бокс и кикбокс и там намерих "прозвището" си така да се каже Laughing
Пон Сеп 25, 2006 8:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
_VIP_

аз плувам от време на време Very Happy

Николай Николов
nik_nikolov@abv.bg
www.levskispartak.com - Razlichniat Pluven Klub!
Нед Окт 15, 2006 2:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
proffit

Едно време се занимавах с културизъм на аматьорски начала. В смисъл без стероиди и дори без протеини и каквито и да било добавки. Чувствах се много добре, но сега съм се запалил по тичането Very Happy Имам обаче намерение пак да посещавам залата Wink
Чет Ное 02, 2006 8:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Troy^Stallion
Site Admin

Здравей и добре дошъл в нашия форум казвам първо. Поздравления за тичането, много хубаво нещо е това, да знаеш, ще напиша сега една тема специално за това. Пиши ако искаш нещо повече за себе си...

Чет Ное 02, 2006 9:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
_VIP_

proffit написа:
, но сега съм се запалил по тичането

луд умора нема Very Happy

Николай Николов
nik_nikolov@abv.bg
Чет Ное 02, 2006 9:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Troy^Stallion
Site Admin

_VIP_ написа:
proffit написа:

_VIP_ вика луд умора няма, ама чувам аз напоследък и той няма умора, тича и плува до отказWink _VIP_ от неделя викам и спаринги да почваме, а Question

Чет Ное 02, 2006 9:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
proffit

_VIP_ написа:
proffit написа:

Добре съм си Very Happy Луд бях, като пушех по кутия на ден и не тичах Wink
Пет Ное 03, 2006 4:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Troy^Stallion
Site Admin

Ей, да, много лошо нещо са цигарите Evil or Very Mad И аз много пушех по едно време, но просто спрях нямя смисъл. Въпреки, че треньорът ми по бокс пушеше постоянно, а не можеше да го стигне човек като тича. Така че не са решаващ фактор, но пречат, няма спор...

Съб Ное 04, 2006 6:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
anonra

Нека бъдем малко различни - спортът се казва Футбол (Soccer, както казват в братска Америка). Макар и да имам физиката на бременен ядрен физик, това не променя факта че като тренирах редовно, бях добър в "рамките на вратата", както обичат да казват нашите ТВ коментатори. Чакам с нетърпение момента да си се прибера в България да поиграя в някое махленско мачле и да си доставя малко удоволствие в блъскането на главите на противниковите нападатели.

Maybe, tomorrow the Good Lord will take you away
Сря Ное 08, 2006 8:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LIFETAKER

Баскетбол и фитнес.
Вто Ное 14, 2006 3:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

LIFETAKER, добре дошъл във форума, евала за спортовете и дано завържем добри теми тук, ти тренираш ли баскетбол сериозно или в свободното време се занимаваш и с колко време се занимаваш с фитнес?

Вто Ное 14, 2006 5:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Seeker

Местожителство: Кюстендил

Здравейте. Сега се занимавам с бокс и малко фитнес.

Чет Ное 16, 2006 12:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Branka

Преди съм тренирала тенис на корт 6 месеца.От една година обаче не съм хващала ракета Evil or Very Mad Аматьорче си бях и аматьорче, ще си остана. Laughing
А любимите спортове са ми много -тенис на корт,фигурно пързаляне,хокей на лед,волейбол.

Последната промяна е направена от Branka на Пон Фев 12, 2007 4:35 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Чет Ное 23, 2006 12:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
_VIP_

Като каза Волейбол искам да ви честитя многократните победи на България по волейбол през последните дни Very Happy
Българи юнаци!

Николай Николов
nik_nikolov@abv.bg
Чет Ное 23, 2006 12:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    4Fitness Форуми » Спортове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети