Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Кой колко вдига?

Напишете отговор    4Fitness Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Кой колко вдига?
Автор Съобщение
Marin

Местожителство: Denver/USA

Мнение Кой колко вдига? Отговорете с цитат
Здрасти на всички! Айде сега да ви видя с какво се гордеете? Цял живот слушам въпроса " А ти колко вдигаш от лежанка? " сега е време да го задам и аз.... но не искам да се ограничаваме с глупавата лежанка защото аз лично никога не съм се гордял с нея. За да не се чуствате неудобно ще почна аз....

Тежа 105кг... 184см...20години...тренирам от 11ти клас...гордея се с мъртвата си тяга и трапеца. На тяга дърпам 220кг 2 пъти, на трапец 340кг 1 път...300кг 6 пъти. Също така бих се радвал ако и други хора споделят резултатите си...

И пак казвам не е нужно да са 1тон с гири...винаги съм се възхищавал и на 600метра за 1:40....120 коремни преси....560 вдигнати клечки за зъби от земята....сега е момента всеки да кажете своето малко постижение.

Също така би било много полезно когато един ден прочетете назад и видите аз тогава какво правех....защото само така се запомня прогреса.

Айде Чао и доскоро надявам се!

Пон Фев 05, 2007 7:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger ICQ Номер
cool_turist

Мнение Отговорете с цитат
zdravej 104kg 175cm 39godini... Wink za lezankata njama da pisa...naprimer kofichki...c 60kg na kolana 14 pati
Чет Мар 15, 2007 2:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Marin

Местожителство: Denver/USA

Здрасти! Много се радвам,че някой взе и отговори на моя пост. Благодаря!!! Лежанката идва май с годините? Тя е до опит и повторения.

Браво за 60-те кг. на кофите. Страхотно нещо са. Особено с тежасти.Никак не са за всеки и само наистина здравите хора могат да ги правят силово.

И аз много ги правех преди няколко месеца, но с моя човек дето вдигаме заедно спряхме, тъй като той е 130кг и не му вървят много. Бяхме стигнали иначе 4 със 80кг, но явно ставите при тези кила не му издържат никак.

Сега да обновя постиженията при мен. От няколко седмици съм плътно на 220кг 4 пъти на тяга и на трапеца станаха 340кг за 2 повторения. Което ме радва много, защото не съм качил особено килограми...само с една година обаче остарях Smile 21 за съжеление сега.

Още един път мерси за отговора и успехи със залата cool_turist ! Радвам се че има хора, който наистина вземат силата под внимание. Напоследък хората гледат само външния вид.

Пон Мар 19, 2007 11:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger ICQ Номер
PrtSc

Местожителство: Gorna orqhovica

Very Happy Az sam na 13 skoro gi napravih treniram ot 12 godishen (veche okolo 5 meseca) ot lejanka 55 1 pat tqga okolo 100 a kleg okolo 70
Пон Апр 09, 2007 2:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PrtSc

Местожителство: Gorna orqhovica

I zabravih teja mejdy 40-45 visok sam okolo 155 sm
Пон Апр 09, 2007 2:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cool_turist

PrtSc ,moite pozdravleniq mnogo dobri postijeniq !!!
Чет Май 24, 2007 10:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
IskreN

ако говорим за клек на гръб 15 години 85 кг 1 клек на 170 кг Smile
Съб Ное 24, 2007 11:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    4Fitness Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети