Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Нужда от професионален съвет за хормон

Напишете отговор    4Fitness Форуми » Анаболни стероиди Предишната тема
Следващата тема
Нужда от професионален съвет за хормон
Автор Съобщение
vaughn

Мнение Нужда от професионален съвет за хормон Отговорете с цитат
Здравейте на всички Smile

Преди да изложа проблема бих желал още веднъж да подчертая факта,че се имам нужда от помощта на хора професионалисти,с опит в тази сфера.Благодаря

Става въпрос за прием на хормон на растежа с цел ЛИНЕАРЕН растеж.Спрял съм се на Генотропин,но право казано си нямам идея каква е правилната доза за мен,обиколих куп лекари и не получих нито едно стабилно мнение.

на 18г съм,1.80,75кг.занимавам се със спорт професионално

П.С. естествено,желая дозата да е такава,че да доведе до резултат без нежелание странични ефекти

Благодаря Ви
Пон Дек 27, 2010 4:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Здравей, това е много много деликатен въпрос, мога да ти дам дозировки за всичко, но за растежен хормон не бих се ангажирал, тъй като там нещата са много прецизни и една грешка може да доведе до необратими последици. Моят съвет - търси спортен лекар, има някой изследвания, които трябва да ти се направят първо, след което той ще може да ти определи цикъла и дозата. Не действай на своя глава в никакъв случай!

Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria // There is no greater sorrow than reminding happiness in times of misery // Анаболни стероиди, сексуални стимуланти, продукти за отслабване - www.Zobim.NET
Вто Дек 28, 2010 7:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
vaughn

Дозата,явно,ще е някъде м/у 2 и 4 единици,но колко точно не знам...
Сря Дек 29, 2010 7:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

Местожителство: София

Ефективна доза за хормон на растежа за сериозни резултати е поне 5 единици дневно в продължение на 3-6 месеца. Препоръчвам ти един доста по изгоден от генотропина хормон - този на Aviva - фармацевтично тестван е в лаборатория в БГ и е 100% чист и ако не искаш да попаднеш на менте а само на оригинална Авива си я купи от тук: http://zobim.net/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B8/aviva-systems-biology-hgh-%d1%85%d0%be%d1%80%d0%bc%d0%be%d0%bd-%d0%bd%d0%b0-%d1%80%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b5%d0%b6%d0%b0-40ui-13-4-%d0%bc%d0%b3/

Цена само 99,90 лв. за 40 единици!

Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria // There is no greater sorrow than reminding happiness in times of misery // Анаболни стероиди, сексуални стимуланти, продукти за отслабване - www.Zobim.NET
Нед Дек 18, 2016 5:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    4Fitness Форуми » Анаболни стероиди Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети