Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
комбинация на хранителни добавки

Напишете отговор    4Fitness Форуми » Хранителни добавки Предишната тема
Следващата тема
комбинация на хранителни добавки
Автор Съобщение
Andy

Мнение комбинация на хранителни добавки Отговорете с цитат
Здравейте искам да задам въпрос на по компетентни хора от мен,значи аз съм на 29г,175см тежа 70 кг тренирам от 15 годишен,последните 2 години обаче много рядко се захващам с тренировки,не защото ме мързи,а защото нямам време работя в Германия строителство и се сцепвам от бачкане,значи въпроса ми е искам да кача 6-7 кг да повиша издържливостта си да натрупам килограми за 2 години тялото ми не се е променило тоест релеф,бързина,скорост всичко имам.Чудя се дали да не започна някакъв цикъл с протеини или някакви по безобидни анаболни стероиди,макар че със стероиди не ми се занимава честно казано,мога да отделям по 300 лв месечно,така че ако някой може да помогне нека го направи.Поздрави!
Пон Мар 10, 2014 12:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Здрасти, 6-7 килограма не са чак толкова много по принцип. Няма смисъл от стероиди на този етап, безсмислено е. Ще ти направя някакъв прием на добавки, но ми кажи повече за това как се храниш през деня, защото това е важно.

Вто Мар 11, 2014 7:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Andy

Troy^Stallion написа:
Здрасти, 6-7 килограма не са чак толкова много по принцип. Няма смисъл от стероиди на този етап, безсмислено е. Ще ти направя някакъв прием на добавки, но ми кажи повече за това как се храниш през деня, защото това е важно.

Храня се по 3 пъти на ден,гледам да се храня добре,работя в чужбина бачкам тежка работа и съм по цял ден в мега движение,тоест изразходвам адски много енергия,повече от колкото предполагаш,обикновено се храня с заленчуци,месо и тн.не пия не пуша но не съм склонен към напълняване!
Вто Мар 11, 2014 12:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

Значи за такива случаи като твоите има 5 вида добавки, които ти трябват напълно задължително:

1. Гейнър - комбинация от суроватъчен протеин и монозахариди, които да ти дават калории през деня, за да не разграждаш протеина за енергия.

2. Казеин - бавен протеин, който да приемаш вечер преди лягане, той ще храни тялото през цялата нощ и ще стимулира допълнително растежа.

3. Аминокиселини - BCAA, което да приемаш преди, по време на или след тренировка, най-добре разтворимо, не на таблетки.

4. Витамини - комплексни мъжки витамини с по-високи от стандартните стойности, за да може цялостно да стимулираш механизмите в тялото си.

5. Трибулус - позната билка, която ще стимулира тестостерона, силата, възстановяването, издръжливостта и респективно усвояемостта на хранителните вещества.

Ако искаш мога да ти кажа кои по моите наблюдения са най-добрите продукти от всяка една от тези категории в момента на пазара?

Чет Мар 13, 2014 7:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Andy

Troy^Stallion написа:
Значи за такива случаи като твоите има 5 вида добавки, които ти трябват напълно задължително:

1. Гейнър - комбинация от суроватъчен протеин и монозахариди, които да ти дават калории през деня, за да не разграждаш протеина за енергия.

2. Казеин - бавен протеин, който да приемаш вечер преди лягане, той ще храни тялото през цялата нощ и ще стимулира допълнително растежа.

3. Аминокиселини - BCAA, което да приемаш преди, по време на или след тренировка, най-добре разтворимо, не на таблетки.

4. Витамини - комплексни мъжки витамини с по-високи от стандартните стойности, за да може цялостно да стимулираш механизмите в тялото си.

5. Трибулус - позната билка, която ще стимулира тестостерона, силата, възстановяването, издръжливостта и респективно усвояемостта на хранителните вещества.

Ако искаш мога да ти кажа кои по моите наблюдения са най-добрите продукти от всяка една от тези категории в момента на пазара?

Ще се радвам да споделите мнение за горе изброените неща,защото за нямам наблюдение върху хранителните добавки към днешна дата!
Пет Мар 14, 2014 11:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

1. Гейнър - http://4fitnessbg.com/shop/gaineri/lean-mass-4540-gr/
2. Казеин - http://4fitnessbg.com/shop/kazeini/pure-casein-1814-gr/
3. Аминокиселини - http://4fitnessbg.com/shop/aminokiselini/amino-1-436-gr/
4. Витамини - http://4fitnessbg.com/shop/%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8/adam-superior-mens-multiple-vitamin-60-tabs/
5. Трибулус - http://4fitnessbg.com/shop/testosteronovi-stimulatori/tribulus-terrestris-1000-mg-90-tabs/

Това са най-добрите продукти в съответните категории, от опит, защото всеки един от тях съм го тествал.

Съб Мар 15, 2014 4:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    4Fitness Форуми » Хранителни добавки Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети