Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
по силни бедра

Напишете отговор    4Fitness Форуми » Програми, тренировки и упражнения Предишната тема
Следващата тема
по силни бедра
Автор Съобщение
dep86

Мнение по силни бедра Отговорете с цитат
Правя напади , които са специално за задните части .Възможно ли е да се натрупа маса там /t.e. да порасне /, посредством нападите или трябва други упражнения ?

Също правя клекове за по силни бедра и пръсци , грешно ли е ако ги правя примерно по два пъти седмично или ще доведе до преомора и обратен ефект ?
Пет Ное 04, 2011 6:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Няма да успееш да натрупаш маса само с напади, трябва силови сгъвания с тежести, лег преса и т.н. Относно клековете 2 пъти седмично няма да доведе до преумора принципно, но ми кажи колко серии и с какви тежести тренираш, за да ти кажа. Има една програма "клекове и мляко" или така нареченият "milk & squats" - много сериозна за растеж не само на краката а на цялото тяло, ако не намериш информация ще ти извадя, пиши...

Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria // There is no greater sorrow than reminding happiness in times of misery // Анаболни стероиди, сексуални стимуланти, продукти за отслабване - www.Zobim.NET
Пон Ное 07, 2011 7:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mmitkom

И аз имам подобен проблем,краката са ми слаби,особено пръсците. Как да тренирам ,така че да порастнат малко ,без да наддавам от към задните части? SmileSmileSmile
Нед Апр 29, 2012 8:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Administrator
Site Admin

Краката основно с клекове, но тогава е нормално да ти растат и глутеусите. Ако искаш да ги изолираш само на машина ги тренирай.
Съб Май 05, 2012 4:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    4Fitness Форуми » Програми, тренировки и упражнения Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети