Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Чистите или ще качвате?

Напишете отговор    4Fitness Форуми » Правилно хранене и диети Предишната тема
Следващата тема
Чистите или ще качвате?
Автор Съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

Местожителство: София

Мнение Чистите или ще качвате? Отговорете с цитат
Хайде да обсъдим кой за какво се приготвя в това сбъркано време на годината? Повечето хора уж чистят за лятото, но предполагам има и такива като мен, които сега са решили да качват и ядат по 6 пъти на денSmile

Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria // There is no greater sorrow than reminding happiness in times of misery // Анаболни стероиди, сексуални стимуланти, продукти за отслабване - www.Zobim.NET
Съб Апр 09, 2011 6:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
speed_stz

Мнение Отговорете с цитат
Аз ще качвам че съм слабичък поръчах си и протеин че само с ядене нищо неми се лепи дано да потръгне работата Very Happy
Пон Апр 11, 2011 8:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

Местожителство: София

Ще си доволен от протеина, но трябва да го комбинираш и с подходящо хранене, иначе няма да стане, колко пъти на ден се храниш?

Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria // There is no greater sorrow than reminding happiness in times of misery // Анаболни стероиди, сексуални стимуланти, продукти за отслабване - www.Zobim.NET
Сря Апр 13, 2011 7:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
speed_stz

Еми гледам да ям колкото се може повече на по често 3-4 пъти Smile
Сря Апр 13, 2011 7:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    4Fitness Форуми » Правилно хранене и диети Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети