Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Вашите снимки...

Напишете отговор    Zobim.NET Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Вашите снимки...
Автор Съобщение
Troy^Stallion
Site Admin

Местожителство: София

Мнение Вашите снимки... Отговорете с цитат
Хайде да видим кой ще се престраши да покаже тук във форума свои снимки. Предполагам няма да са много, но все пак е добре да има такива, както и да кажете с няколко думи откъде сте, колко време тренирате, какви размери сте постигнали и какво още желаете от физическото си развитие.

Пет Авг 24, 2007 1:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
IskreN

Мнение Отговорете с цитат
аз ште се пристраша но само да си напрая снимки до 2 3 дена съм готов Smile благорадя[/url]
Съб Ное 24, 2007 11:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
IskreN

Troy^Stallion аз много искам да видя твои снимки имам чувството че си много напред Smile
Пон Дек 17, 2007 5:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bam-bam

В момента има обявен конкурс за снимки на спортна тема. Конкурсът е на Biogame. Подробности можете да видите ето тук http://www.biogame.biz/?page=news17
Вто Май 04, 2010 6:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    Zobim.NET Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети